(0232) 369 35 69

Garanti ve İade Şartları

Bymilagold.com dan  verdiğiniz siparişlerinizi veya ürünlerinizi iptal ve iade etmek için (0232) 369 35 69 numaralı sanal mağaza destek hattımızdan veya info@bymilagold.com mail adresinden  bu talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Burada belirtilen tüm şartlar sadece bymilagold.com’dan satın alınan ürünler için geçerlidir. Paketin Adresimize gelişi sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından ürün iadesi kabul edildiğinde, ürünün ücreti tarafınıza iade edilecektir.

Ürün iadesi işlemlerinde, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri uygulanır. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkı kullanılabilir. Cayma hakkının kullanılması için Müşteri’nin, bu süre içinde www.bymilagold.com’a faks, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. İnceleme sonucunda iade alınması uygun olan ürünlerin 7 gün içinde ürün bedeli Müşteri’nin ödeme yöntemi ile aynı yöntem kullanılarak iade edilir. Aynı Gün Teslimat Hizmeti ile satın alınan ürünlerin, tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir. Yurtdışı Teslimat yapılan ürünlerin,tahsil edilen teslimat ücreti fatura ödeme tutarından mahsup edilerek sadece ürün fiyatı iade edilir.

Cayma Hakkı

Müşteri’nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde müşteri cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, müşterinin sipariş sırasında seçeceği parmak ölçüsüne göre ayarlanacağı için tüm yüzükler, müşterinin istekleri doğrultusunda taşına yazı yazılan ürünler, altın kısımların üzerine ya da içine yazı yazılan ürünler, müşteri’nin istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler ve Sarrafiye altınlarda cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen yüzük, bileklik, kolye, küpe vb ölçü,renk (Rose , Beyaz sipariş edilen ürünlerin iadesi yoktur),boyut işlemleri veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici iade hakkını kullanamaz. 

İptal Hakkı

Müşteri’nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel üretim olan ürünlerin siparişi  iptal edilemez. Bu nedenle, müşterinin sipariş sırasında seçeceği parmak ölçüsüne göre ayarlanacağı için tüm yüzükler, müşterinin istekleri doğrultusunda taşına yazı yazılan ürünler, altın kısımların üzerine ya da içine yazı yazılan ürünler, müşteri’nin istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler ve sarrafiye altınlar iptal edilemez ürünler kapsamında yer alır. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. Maddesi gereği, yüzük siparişlerinde, yüzük ölçüsü kişiye özel olarak hazırlandığı için, yasal koşullara bağlı olarak cayma hakkı (iptal ve iade hakkı) bulunmamaktadır. Bununla birlikte, bymilagold.com’a özel, yüzük siparişlerinde iptal ve iadeler %10 kesinti yapılarak gerçekleştirilmektedir. Ancak içine yazı yazılmış evlilik alyanslarında cayma hakkı bulunmamaktadır. Alıcının bir yurtdışı teslimat adresi beyan etmesi neticesinde Türkiye Gümrük Sahası dışındaki bir adrese teslim edilen ürünler iade kapsamı dışındadır.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz ve hasar almamış şekilde, sayfanın altında bulunan adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir. Bildirim için Müşteri İlişkileri hattımızı arayabilir, ya da info@bymilagold.com  adresine e-posta gönderebilirsiniz. İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. Pırlanta ürünler ekspertiz kontrolünden sonra iade edilir. İade onaylanırsa, 14 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir. İadenizin kredi kartı hesabınıza yansıması bankanızın işlem durumuna bağlı olup 1-4 hafta arasında sürmektedir.

İade, Değişim ve Tamiratlarınız için ürünlerinizi kargo ile aşağıdaki adrese gönderiniz;

İsim: By Mila Gold

Telefon: (0232) 369 35 69

Adres: Donanmacı, 1721. Sk. No:4 D:G, 35580 Karşıyaka / İZMİR adresine kargo ile gönderebilirsiniz.


Garanti  Koşulları:

ByMila Gold  İnternet Mağazasından aldığınız ürünler 2 sene boyunca garantilidir. Kullanım süresi içerisinde ürün ile ilgili herhangi bir üretim hatası ortaya çıkması durumunda Özkonak ürünü tamir etme ya da yenisi ile değiştirme garantisini verir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan fiziksel tahribat garanti kapsamına girmez. 

HESABIM
Wishlist

Wishlist

Login

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Alışveriş Çantam 0